UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

zapisy

Zapisy 2017-2018 przedszkole za darmo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze przedszkole znalazło się w gronie najbardziej innowacyjnych placówek w Polsce.

 

W sobotę, 3 czerwca 2006 roku w teatrze Stara Prochoffnia w Warszawie, podczas wielkiej gali wręczono nagrody w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Europejskie Centrum Wspierania Nauczycieli pod patronatem branżowego czasopisma "Wychowanie w Przedszkolu". Zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii "Innowacyjna placówka niepubliczna". Kapituła konkursu w uzasadnieniu przyznania nagrody podała m.in.:

 

  • Nowatorski (w obszarze wychowania przedszkolnego) sposób organizacji placówki polegający na wdrożeniu zasad outsourcingu, czyli zlecenia wszystkich nieedukacyjnych czynności firmom zewnętrznym i skoncentrowanie się (specjalizacja) w zakresie właściwego procesu edukacyjnego,
  • Wzorowa współpraca promująca placówkę z lokalnymi mediami przejawiająca się m.in. cyklem audycji radiowych z udziałem dzieci - "A my wiemy lepiej",

 

Cały zespół naszej placówki jest dumny z tego wyróżnienia. Mamy nadzieję, że nagroda ta jest także wielką satysfakcją dla rodziców dzieci uczęszczających do Niezapominajki.

 

Statuetka Dyplom

 

0506 25 0506 26

innowator

pajacyk2

Medal Polskiej Niezapominajki

seo