UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

zapisy

Zapisy 2017-2018 przedszkole za darmo

W sierpniu 2011 w naszym przedszkolu gościliśmy wizytatorów z Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu. Ich wizyta poświęcona była przeprowadzeniu problemowej ewaluacji zewnętrznej naszej placówki w aspekcie zachodzących w niej procesów. Ocena ta była przeprowadzona w ramach nadzoru pedagogicznego nad przedszkolem przez Kuratorium Oświaty. Efektem przeprowadzonych badań jest raport z ewaluacji, który z dumą i przyjemnością przedstawiamy.

 

Raport zawiera wyniki badań ankietowych i rozmów, jakie wizytatorzy przeprowadzili z nauczycielami, dziećmi, rodzicami i przedstawicielami instytucji współpracujących z przedszkolem, a także zapisy z ich własnych obserwacji podczas zajęć. Dla każdego z wymagań opisanych w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej wizytatorzy sporządzili osobny komentarz. Placówka może spełniać te wymagania na pięciu poziomach:

 

  • Poziom E - oznaczający niski stopień wypełniania wymagania przez placówkę.
  • Poziom D - oznaczający podstawowy stopień wypełniania wymagania przez placówkę.
  • Poziom C - oznaczający średni stopień wypełniania wymagania przez placówkę.
  • Poziom B - oznaczający wysoki stopień wypełniania wymagania przez placówkę.
  • Poziom A - oznaczający bardzo wysoki stopień wypełniania wymagania placówkę.

 

Na pięć ocenianych obszarów Niezapominajka otrzymała dwa razy ocenę A oraz trzy razy ocenę B.

 

Raport z ewaluacji pomaga rodzicom jeszcze lepiej poznać przedszkole, do którego chodzi ich dziecko – bądź podjąć decyzję, w jakiej placówce powinno kontynuować edukację. Jest pomocny nauczycielom i dyrekcji w planowaniu rozwoju placówki. Organom prowadzącym i władzom oświatowym służy do prowadzenia efektywnej polityki oświatowej.

 

Aby przeczytać raport na stronie Systemu Ewaluacji Oświatowej prosimy kliknąć tutaj i wybrać na mapie województwo, a następnie nazwę naszego przedszkola: Przedszkole Niepubliczne Niezapominajka w Radomiu. Raport jest też dostępny bezpośrednio tutaj.

innowator

pajacyk2

Medal Polskiej Niezapominajki

seo