UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 

zapisy do przedszkola

Jesteśmy najdłużej działającym w Radomiu przedszkolem niepublicznym – 17 lat na rynku. Jako jedyni w mieście nie pobieramy żadnych opłat za pobyt dziecka w przedszkolu. Koszt jest 0 zł! Od 1 marca 2022 rozpoczynamy rekrutację do najmłodszych grup na nowy rok szkolny 2022/2023 dla dzieci  urodzonych w 2019 i do końca lutego 2020. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy dzieci starszych (urodzonych w 2017 i 2018) od 28 marca 2022. Rodzice dzieci już uczęszczających do Niezapominajki mają pierwszeństwo! Czekamy na Was do 28 marca. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.

 

ZAPRASZAMY!!!

Czytaj więcej...

logo facebookW celu jeszcze lepszej komunikacji uruchomiliśmy na tej stronie zakładkę "Dla rodziców", gdzie na bieżąco będziemy publikować aktualne informacje, takie jak: tygodniowe plany zajęć, teksty piosenek i wierszyków i inne ważne informacje. O wszystkim piszemy na naszym fanpage'u na facebook'u. Zachęcamy do polubienia tej strony - będą wtedy Państwo powiadamiani o każdej zmianie.

przedszkoleJuż za kilka dni rozpoczyna się nowy rok szkolny. Także nasze przedszkole od 1 września rozpoczyna zajęcia z dziećmi w wieku od 2,5 roku do 5 lat. Wszystko jest już przygotowane na przyjęcie naszych podopiecznych – nie możemy się doczekać tej chwili.

Przypominamy, że jeszcze można zapisać dziecko do Niezapominajki. Chcielibyśmy dotrzeć z informacją o naszym przedszkolu do jak najszerszej grupy rodziców, którzy (szczególnie w obecnej, trudnej epidemicznej sytuacji) chcieliby zapewnić swoim dzieciom dostęp do edukacji i profesjonalnej opieki.

Szczegóły oferty.

DSC05443 resize resizeW tym roku lato witamy artystycznie. Dzieci mogły zobaczyć i uczestniczyć we wspaniałych zabawach plenerowych.

Czytaj więcej...

DSC04565 resize resizeMimo trudnego czasu 1 czerwca w Niezapominajce był dniem szczególnym. Wszystkie dzieci, które były dziś w przedszkolu bawiły się od rana w konwencji pirackiej. Były tańce, puzle, malowanie statków, ogromna gra planszowa i poszukiwanie skarbów w plenerze. Zabawa była przednia, a punktem kulminacyjnym było wypuszczenie baloników z życzeniami dla wszystkich dzieci na świecie. Do życzeń tych przyłączamy się i my - żyjcie zdrowo i szczęśliwie!

Czytaj więcej...

DSC04030 resize resizePo 60 dniach rozłąki Niezapominajka otworzyła swoje podwoje dla dzieci. Co prawda ciągle mamy stan epidemii w kraju, ale po kilku dniach intensywnych przygotowań dostosowaliśmy się do wszelkich wymagań i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia dotyczących funkcjonowania przedszkoli w tych trudnych warunkach. Dzieci zachowujące dystans społeczny, panie nauczycielki w osłonach ust i nosa, pojedyncze stoliki do pracy i 2. śniadania oraz wiele innych rozwiązań, które pozwalają nam znów być dla Was. Mamy nadzieję, że taki stan organizacyjny nie potrwa zbyt długo - damy radę!

 

 

Czytaj więcej...

Wielkanoc 2020 540Teraz pora na życzenia:
zdrowia, marzeń do spełnienia!
Byśmy szybko, w jednej chwili
znów w przedszkolu się bawili!
Serdecznie Was pozdrawiamy,
całujemy, przytulamy.
I jesteśmy zawsze z Wami -
naszymi przedszkolakami.
W święta miejcie przygód worek,
zobaczymy się we wtorek.
Na fejsbuka zapraszamy,
bo zabawy dla Was mamy.

50391 koronaW związku z decyzją ministra edukacji narodowej wszystkie placówki edukacyjne są zamknięte dla dzieci do 10 kwietnia 2020. Cała niezapominajkowa aktywność przeniosła się na nasz profil na FB. Zachęcamy do jego odwiedzin i polubienia. Będą wtedy mieli Państwo powiadomienia o wszystkich nowych informacjach i postach. Codziennie publikujemy piosenki, zabawy, zadania plastyczne (które po odesłaniu publikujemy) i niespodzianki od nauczycieli. 

DSC03981 resize resizeW środę rano przedszkolaki z grupy 4A miały bardzo ważne zadanie - znaleźć sposób na "przegonienie" zimy. Przygotowały więc elementy do stworzenia Marzanny - symbolu najchłodniejszej pory roku. Pracę w grupie rozpoczęły od wypełnienia papierowymi ścinkami głowy i tułowia. Potem owinęły całą kukłę kolorową bibułą. Pamiętały o wszystkich częściach ciała i elementach twarzy. Ubrały Marzannę w piękną sukienkę z kółek kolorowego papieru. Wykorzystały również zimowe łańcuchy choinkowe. Podczas tworzenia Marzanny dzieci doskonaliły współpracę oraz podejmowanie decyzji. Wykonanie "zimowej panny" sprawiło im ogromną radość. Na koniec pracy przedszkolaki zaśpiewały dla Marzanny w kole "Uciekaj zimo!" i zrobiły sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Czytaj więcej...

DSC03952 resize resizeTradycyjnie w poniedziałek, w ramach naszej akcji czytelniczej, odwiedziła grupę starszaków 5A p. Kinga - mama Natalii. Jeszcze przed czytaniem chłopcy rozdali dziewczynkom dyplomy i naklejki "wspaniałej dziewczyny" oraz prezenty przygotowane przez rodziców z okazji wczorajszego święta kobiet. Potem p. Kinga przeczytała dzieciom opowiadanie z "Psiego patrolu" pt. "Królewska misja" oraz "Jak zostałam księżniczką". Przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w bajkoczytaniu. Na zakończenie p. Kinga bawiła się z dziećmi w zabawę "Uciekaj myszko!", a na koniec spotkania obdarowała uczestników słodkim upominkiem. Dziękujemy!

Czytaj więcej...